Csak egy álom...!

Sandorhizoh

Csak egy álom...!

Hozzászólás Szerző: Sandorhizoh » 2018.07.21. 18:49

Na tessék most azt álmodtam hogy az ágyon fekszel hanyat ruha nélkül és szétett lábakkal finoman nyomkodod a punciba a vibrit majd hasra fordulsz bepucsitva folytatod a feneked van felém látom ahogy ki be jár a puncidba a vibrátor ütemesen mozog a csipöd.. Nem birtam tovább bementem letoltam a gatyám eléd léptemte csak felnéztél a boxeremre látva a dudorodó farkam egykézzel lerántottad a boxerem majd megmarkolva a farkam a szádba vetted... Jo mélyen és lassan közben tovább toltad a punciba a vibrátort.. Hajadba markoltam majd tolni kezdtem a farkam a szádba... Ki be.. Egyszer csak rámarkoltál és vadul szopni kezdted.. Láttam a csipőd mozgásábol hogy élvezni fogsz.. Pont akkor spricceltem a szádba mikor a csucsra értél.... Hasra fordultál a lábad felhuztad a melledig...majd ennyit mondtál gyere.. Finoman akartam beléd hatolni de nagyon nedves voltál igy becsuszott tövig... A vibrit a lábad közé szoritottad a csiklódhoz miközben a farkam ki be járt a puncidban a szám meg a melleidet szopta... Éreztem a farkamon hogy rezeg az egész puncid a vibrátortol.. Remegni kezdtél majd el akartad venni a vibrátort.. De fogtam és vissza nyomtam a puncidhoz... Megfeszült a tested az orgazmustol.. Rángatóztál sikoltottál.. A puncid a farkam szoritotta miközben az beléd spriccelt.. A puncid meg rám spriccelte nedveit.. Hatalmasat élveztél éreztem hogy lüktet a puncid még utánna is... Aztán felébredtem.. Jo reggelt

WarnerBuh
Kapcsolat:

Csak egy alom

Hozzászólás Szerző: WarnerBuh » 2018.12.30. 10:48

Itt is lenne a legujabb alkotasom, amivel nagyon nagy es bonyolult fafarmokat lehet kesziteni amik teljesen jatekos beleavatkozasa nelkul termelik a fat. A parancs csak sajnos tolgyfaval mukodik, de ha kesz az ujabb verzio, ami minden faval mukodik akkor irok egy uj temat, vagy atirom ezt.

Ha ki szeretned probalni a parancsot akkor itt a bemutato video, hogy hogyan kell kraftolni az itemeket, es a videoban is lathattok egy fafarmot, ha kivancsiak vagytok egy automata fafarmra:

Válasz küldése